هیات مدیره ترک لایف اعلام کرد
۞ با عنایت به آغاز فروش واحدهای شرکت ترک لایف مجموعه بلیک دوستانی که پس از بازدید نسبت به خرید اقدام نمایند هزینه سفر ایشان در قیمت لحاظ می گردد. ۞
Sunday, 15 December , 2019
امروز : یکشنبه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۸ - 18 ربيع ثاني 1441
شناسه خبر : 97
  پرینتخانه » اقامت و مهاجرت به ترکیه, سرمایه گذاری در ترکیه تاریخ انتشار : ۰۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۴ | 171 بازدید | ارسال توسط :

سوالات متدوال در مورد خرید ملک در ترکیه

سازندگان معتبر و مورد تایید ما در هر دوره ۱ ماهه ( گاهاً بیشتر یا کمتر ) اقدام به ارائه لیست قیمت جدید محصولات خود مینمایند که این قیمتها با توجه به پیشرفت فیزیکی پروژه و استقبال خریداران بطور میانگین ۲۰% در هر نیمسال افزایش می یابد
سوالات متدوال در مورد خرید ملک در ترکیه

۱٫ چگونه مطمئن شوم که ملکی را گران نمی خرم ؟

سازندگان معتبر و مورد تایید ما در هر دوره ۱ ماهه ( گاهاً بیشتر یا کمتر ) اقدام به ارائه لیست قیمت جدید محصولات خود مینمایند که این قیمتها با توجه به پیشرفت فیزیکی پروژه و استقبال خریداران بطور میانگین ۲۰% در هر نیمسال افزایش می یابد . این لیست در اختیار شرکت های مشاوره املاک معتبر و دولت ترکیه قرار میگیرد. لذا تا زمانی که با شرکت های معتبر و رسمی همکاری کنید، به هیچ وجه آپارتمانی خارج از لیست قیمت فروخته نمی شود مگر با واسطه نا معتبری اقدام به خرید کنید. خرید ملک در ترکیه

۲٫ برای سود بیشتر در امر خرید مسکن در ترکیه شما چه نوع خریدی را پیشنهاد میکند؟ خرید ملک در ترکیه

سودآور ترین خرید برای ایرانیان پیش خرید از سازندگان معرفی شده توسط کارشناسان ما است.
کارشناسان ما علاوه بررسی اعتبار مدارک پروژه ، مالکیتها، استعلام از شهرداری ، اداره ثبت و سایر ارگانهای دخیل در صدور سند و ارزیابی سوابق شرکت سازنده، موقعیت و پتانسیل پروژه ها را برای ارزش افزوده در آینده مطالعه مینمایند (به طور مثال برنامه گسترش شبکه مترو در چند سال آینده یا سایر خدمات شهری که در آینده توسط شهرداری یا شرکتهای خصوصی انجام خواهد گرفت) و سودآورترین پروژه ها را به مشتری معرفی میکنند. خرید ملک در ترکیه

۳٫ آیا امکان دریافت سند قبل از اتمام پروژه وجود دارد؟

بله در بعضی پروژه ها خریدار میتواند قبل از اتمام پروژه ، سند ملک خود را دریافت نموده و از مزایای قانونی خرید املاک در ترکیه نظیر اخذ اقامت، افتتاح حساب بانکی و… بهره مند گردند.

۴٫ آیا وام بانکی به خریدار تعلق میگیرد؟ خرید ملک در ترکیه

خریدار به دو طریق میتواند از وام خرید استفاده نماید و پرداخت بخشی از ثمن معامله را به آینده موکول کند :
دریافت وام از شرکت سازنده ملک خرید ملک در ترکیه
دریافت وام از بانکهای کشور ترکیه
برای خریداران حقیقی با پاسپورت ایرانی، متاسفانه امکان اخذ وام از بانکهای ترکیه ممکن نمی باشد. اما بخشی از سازندگان تسهیلاتی را در پرداخت کل مبلغ خرید در نظر گرفته اند.
خریدار میتواند با پرداخت درصد مشخصی از کل قیمت خرید که در هر پروژه متفاوت می باشد، باقیمانده را یا بطور ماهیانه پرداخت کند. (این اقساط میتواند حتی پس از تحویل ملک ادامه یابد) و یا خریدار ملک خود را برای مدت زمان مشخصی به سازنده ملک اجاره دهد. درآمد حاصله از این نوع اجاره بعنوان باقیمانده مبلغ خرید محسوب می شود.

۵٫ آیا شرکت شما در مرکز شهر استانبول ملک برای فروش دارد؟ خرید ملک در ترکیه

بله، ما در جهت پوشش خواسته های مشتریان در تمام مناطق استانبول پروژه های معتبر و با کارنامه قوی برای فروش داریم. ولی بعلت قدیمی بودن و وجود آثار تاریخی زیاد در مرکز شهر استانبول، محدودیتهایی از سوی سازمان UNESCO و شهرداری استانبول برای ساخت و ساز وجود دارد.  لذا پروژه ها در مرکز شهر معمولا بصورت رزیدانس ویا تک بلوک هستند. اکثر سازندگان ترجیح میدهند تا ساخت و ساز را در منطقه غرب استانبول (yeni Istanbul) انجام دهند. دلیل انتخاب این منطقه  این است مساحت بیشتری را برای فضای سبز محوطه و خدمات رفاهی در مجتمع به خریداران ارائه دهند.

۶٫ در انتخاب منطقه برای خرید ملک در استانبول، آیا شما منطقه خاصی را برای مشتریان ایرانی توصیه میکند؟خرید ملک در ترکیه

بله، کارشناسان شرکت با مطالعه و تحقیق در محلات و مناطق شهر استانبول، بسته به مراکز تحصیلی، خرید، تفریح، وسایل نقلیه عمومی و همچنین بررسی ارزش افزوده املاک در آینده، پروژه ها و مناطقی در سطح شهر را آماده کرده اند که نسبت به سلیقه و بودجه خریداران، گزینه های مناسب معرفی می شوند.
بخشی از دلایل ارجعیت منطقه غرب استانبول بشرح زیر می باشد :
منطقه Yeni Istanbul در ۳۰ سال اخیر و بر اساس اصول و استانداردهای شهرسازی اروپا بنا شده. کلیه فضاهای مورد نیاز برای اسکان شامل فضاهای آموزشی ، تجاری ، درمانی و … پیش بینی گردیده است.
با توجه به ارزان بودن زمین و عرصه در ده سال گذشته، بزرگترین مراکز تجاری و تفریحی و دانشگاهی در این منطقه از استانبول احداث شده و یا در حال احداث می باشد. (بعنوان مثال بزرگترین شعبه MIGROS یا CARREFOUR در این بخش از شهر بوده) و سازندگان پروژه های ساختمانی امکان اختصاص سطح بیشتری از عرصه به فضای سبز و اماکن تفریحی دارند.خرید ملک در ترکیه
بعلت شروع همزمان دهها پروژه ساختمانی در این منطقه، قیمت املاک بصورت رقابتی و در خور توان مالی اکثر خریداران ایرانی میباشد .
هر سال این منطقه از استانبول شاهد احداث و افتتاح دهها مورد امکانات رفاهی نظیر متروبوس، پارک جنگلی و… میباشد. پیش بینی افزایش شدید قیمت در چند سال آینده را متصور میسازد .
سطح فرهنگ بالای ساکنین منطقه ، پائین بودن جرم و جنایت و امنیت بالا، تمیز بودن هوا و آب دریا ، نزدیکی به پروژه در حال ساخت بزرگترین مجتمع تفریحی ساحلی خاورمیانه، نزدیکی به پلاژهای ساحلی استانبول و… همه موجب گردیدند که منطقه Yeni Istanbul را بعنوان بهترین گزینه جهت معرفی
به خریداران خارجی انتخاب کنیم.

خرید ملک در ترکیه

سوالات متداول خرید ملک در ترکیه

۷٫ فاصله “yeni Istanbul” تا مرکز شهر چقدر است؟خرید ملک در ترکیه

با افتتاح خط Metrobus در بزرگراه E5 زمان رسیدن به مرکز شهر به ۳۰ دقیقه کاهش یافته . ضمنا با انتقال تدریجی مراکز دولتی و افتتاح مداوم مراکز خدماتی، دانشگاهها، بیمارستانها، مراکز خرید و توریستی و هتلها در yeni Istanbul نیازی به رفتن به مرکز شهر وجود ندارد.

۸٫ کیفیت ساخت و مقاومت ساختمانهای مورد فروش در برابر زلزله چگونه است؟

از نظر مقاومت بناهای استانبول در برابر زلزله کل بناها به دو گروه قبل و بعد از زلزله ۱۹۹۹ تقسیم میشود. پس از این زلزله تمرکز بیشتری روی ضد زلزله بودن بناها انجام شد.

کیفیت ساخت پروژه های جدید ترکیه، مطابق آخرین استانداردهای اروپا است. بخش پیمانکاری و ساخت و ساز ترکیه یکی از فعالترین و پویاترین پیمانکاران جهان است. در سال ۲۰۰۷ بیست و دو شرکت پیمانکاری و ساختمان سازی از ترکیه در فهرست بهترینهای مهندسی عمران جهان جای گرفتند که از این لحاظ رتبه سوم جهان را پس از کشور آمریکا و چین داراست.

۱۰٫ آیا امکان خرید خانه دست دوم توسط این شرکت وجود دارد؟

بله علاوه بر خرید از شرکت سازنده، یکی از دپارتمان های شرکت به صورت تخصصی روی املاک دست دوم تمرکز داشته و موارد اکازیون و زیر قیمت را برای مشتریان آماده میکند خرید ملک در ترکیه.

۱۱٫ از چه زمانی میتوانم درخواست “اقامت ترکیه” را پیگیری کنم؟

پس از دریافت سند مالکیت (Tapu)، و یا پس از تایید قرارداد خرید ملک توسط دفتر اسناد رسمی (در صورت خرید اقساطی)

۱۲٫ پروسه بررسی درخواست اقامت ترکیه چه مدت است؟

پس از اتمام مراحل خرید، دپارتمان حقوقی شرکت وارد کار شده و پس از آماده کردن مدارک مورد نیاز، تمام مراحل اداری و امنیتی مربوط به اخذ اقامت ترکیه را انجام میدهد، کارت اقامت بسته به تعداد مراجعه کنندگان طی مدت یک تا سه ماه دریافت می شود. خرید ملک در ترکیه

۱۳٫ قیمت یا متراژ واحد خریداری شده آیا ممکن است در دریافت ” اقامت ” تاثیر بگذارد؟

نخیر، پس از بنام زدن سند به اسم یکی از اعضای خانواده، کل خانواده اقامت را دریافت می کنند، و برای سرمایه گذاری های بالای یک میلیون دلار، شهروندی تعلق میگیرد.

۱۴٫ آیا این مجموعه پروسه درخواست “اقامت ترکیه” من را انجام میدهد؟

بله، اخذ اقامت ترکیه یکی از خدمات پس از فروش ما به خریداران املاک بوده و تمام مراحل را دپارتمان حقوقی شرکت پیگیری میکند. خرید ملک در ترکیه

۱۵٫ هزینه ی زندگی در ترکیه به چه صورت است؟

در حال حاضر هزینه ی زندگی در ترکیه نسبت به ایران مقرون به صرفه است و شناخت مارکت ها و انتخاب خدماتی که مناسب با بودجه ی شما است خیلی مهم است . در این زمینه راهنمایی های لازم را شرکت ما در اختیار شما قرار خواهد گذاشت.

۱۶٫ هزینه های جانبی جهت انتقال سند با اتباع خارجی چه مبلغی می باشد؟

هزینه ترجمه گذرنامه، هزینه دفتر خانه (نوتر )، حدود ۴ درصد ارزش ملک بابت ثبت سند به اداره ثبت اسناد پرداخت می شود و هزینه مالیات سالیانه ملک بر حسب ارزش ملک محاسبه می گردد که پرداخت تمامی این هزینه ها در راستای اخذ سند به دولت خواهد بود و هیچ گونه ارتباطی به شرکت مربوطه نخواهد داشت و به عهده خریدار می باشد. خرید ملک در ترکیه

نویسنده : بخش سرمایه گذاری ترک لایف | منبع خبر : بخش سرمایه گذاری ترک لایف
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.